Zapraszamy

ŚWIADCZYMY USŁUGI W ZAKRESIE: PORADNI REHABILITACYJNEJ,OŚRODKA REHABILITACJI DZIENNEJ(30 DNIOWEJ),OŚRODKA REHABILITACJI DZIENNEJ DLA DZIECI,REHABILITACJI...
Więcej…

Projekty UE

logo UE rgb-2

 


rejestracja internetowa

Jesteś tutaj:

Start FIZJOTERAPIA MASAŻ MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejszy zabieg, który w zależności od tego jak intensywnie jest wykonany może działać leczniczo, relaksacyjnie lub pobudzająco. Masaż klasyczny jest to zespół różnych zabiegów manualnych. Zabiegi te w sposób mechaniczny, poprzez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, torebki stawowe, mięśnie i więzadła.
 Prawidłowo wykonany masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek i uelastycznienie skóry, która jest lepiej dotleniona oraz ukrwiona, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i sprężystość stawów, a także aparatu więzadłowego, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Już jeden poprawnie wykonany zabieg polepsza samopoczucie. 
Do wykonania profesjonalnego masażu potrzebne są odpowiedniego typu olejki, które w połączeniu ze sprawną techniką masażu sprawią, że nasze ciało pozostanie całkowicie zrelaksowane.

 

Kinezyterapia

dj-promedical

Dążymy do zapewnienia Ci wysokiego komfortu życia dlatego warto skorzystać z naszych usług.

Fizykoterapia

komfort

Przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu wykonujemy zabiegi fizykoterapeutyczne. 

Masaż

dj-promedical

W naszym centrum wykonujemy masaż leczniczy, sportowy, relaksacyjny i ujędrniający.