Zapraszamy

ŚWIADCZYMY USŁUGI W ZAKRESIE: PORADNI REHABILITACYJNEJ,OŚRODKA REHABILITACJI DZIENNEJ(30 DNIOWEJ),OŚRODKA REHABILITACJI DZIENNEJ DLA DZIECI,REHABILITACJI...
Więcej…

Projekty UE

logo UE rgb-2

 


rejestracja internetowa

Jesteś tutaj:

Start FIZJOTERAPIA MASAŻ MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

MASAŻ KAMIENIAMI TO POŁĄCZENIE TRADYCYJNYCH TECHNIK MASAŻU Z UŻYCIEM GORĄCYCH KAMIENI BAZALTOWYCH, PODGRZANYCH DO ODPOWIEDNIEJ TEMPERATURY. KAMIENIE BAZALTOWE PODGRZEWANE SĄ W SPECJALNIE DO TEGO PRZEZNACZONYCH PODGRZEWACZACH. NAJWIĘKSZE KAMIENIE UŻYWANE SĄ DO MASAŻU TUŁOWIA, A MNIEJSZE UMIESZCZA SIĘ MIĘDZY PALCAMI STÓP I RĄK ORAZ NA TWARZY. BAZALT TO CIEMNA ZASTYGŁA LAWA WULKANICZNA, KTÓRA BARDZO DOBRZE UTRZYMUJE CIEPŁO, ALE TEŻ ŁATWO ODDAJE JE CIAŁU. PRZYJEMNE ODCZUWALNE CIEPŁO PODCZAS ZABIEGU POMAGA W PRZEKAZYWANIU ENERGII PRZY JEJ NIEDOBORZE ALBO W ABSORBOWANIU NADMIARU NAGROMADZONEJ ENERGII W CHOREJ CZĘŚCI CIAŁA. DAJE TO EFEKT NIESAMOWITEGO ODPRĘŻENIA, RELAKSU, WEWNĘTRZNEJ RÓWNOWAGI, ROZLUŹNIENIA MIĘŚNI I POBUDZENIA KRĄŻENIA. GORĄCE KAMIENIE STANOWIĄ WSPANIAŁY RODZAJ POŁĄCZENIA Z NATURĄ. ZABIEG JEST SZCZEGÓLNIE POLECANY OSOBOM NARAŻONYM NA STRES, NIESPOKOJNYM, PRZYGNĘBIONYM, MAJĄCYM BÓLE MIĘŚNIOWE. DZIAŁA ON BARDZO KOJĄCO NA ZMYSŁY, REGULUJE STREFĘ EMOCJONALNĄ, ŁAGODZI NAPIĘCIA MIĘŚNI, POPRAWIA PRACĘ NARZĄDÓW WEWNĘTRZNYCH, POBUDZA MIKRO-KRĄŻENIE KRWI, LIKWIDUJE STRES I NIEPOKÓJ, DOSTARCZA SIŁY I ODPORNOŚCI.
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI JEST ZABIEGIEM DOSKONALE UZUPEŁNIAJĄCYM KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE FIZJOTERAPEUTYCZNE, KTÓREGO ZADANIEM JEST PRZYWRÓCENIE SPRAWNOŚCI USZKODZONYCH NARZĄDÓW.
CZAS TRWANIA ZABIEGU OK. 1,5H

NAJWAŻNIEJSZE REZULTATY MASAŻU GORĄCYMI KAMIENIAMI:


okDZIAŁA NIEZWYKLE USPOKAJAJĄCO I RELAKSUJĄCO, ŁAGODZI OBJAWY STRESU,

 

okPOPRAWIA ELASTYCZNOŚĆ, JĘDRNOŚĆ SKÓRY, JEJ ODŻYWIENIE,

 

okPOMAGA ZWALCZAĆ CELLULIT,

 

okPRZYŚPIESZA OBIEG KRWI I LIMFY,

 

okŁAGODZI NAPIĘCIE I ZMĘCZENIE MIĘŚNI, PRZYSPIESZA ICH REGENERACJĘ PO DŁUGOTRWAŁYM WYSIŁKU FIZYCZNYM,


okWSPOMAGA PRACĘ UKŁADU KRWIONOŚNEGO.

 

 

Kinezyterapia

dj-promedical

Dążymy do zapewnienia Ci wysokiego komfortu życia dlatego warto skorzystać z naszych usług.

Fizykoterapia

komfort

Przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu wykonujemy zabiegi fizykoterapeutyczne. 

Masaż

dj-promedical

W naszym centrum wykonujemy masaż leczniczy, sportowy, relaksacyjny i ujędrniający.