Zapraszamy

ŚWIADCZYMY USŁUGI W ZAKRESIE: PORADNI REHABILITACYJNEJ,OŚRODKA REHABILITACJI DZIENNEJ(30 DNIOWEJ),OŚRODKA REHABILITACJI DZIENNEJ DLA DZIECI,REHABILITACJI...
Więcej…

Projekty UE

logo UE rgb-2

 


rejestracja internetowa

Jesteś tutaj:

Start FIZJOTERAPIA DIETETYKA I TRENINGI

PORADY DIETETYCZNE - TRENER PERSONALNY

Zadaniem trenera personalnego jest nie tylko wyznaczenie treningu i rozplanowane go na najbliższe tygodnie, ale całościowe wsparcie w osiągnięciu danego celu. Obejmuje to także porady dietetyczne i pomoc we wdrożeniu zmian w nawyki żywieniowe. Moim zadaniem jest stworzenie kompleksowego planu treningowego dla podopiecznego, który będzie obejmował też część żywieniową.

ZALETY PORAD DIETETYCZNYCH 

Korzystając z porad dietetycznych, które są integralnym elementem przemian i skutecznego treningu personalnego, możesz liczyć na fachową pomoc i ludzkie podejście do problemu. Wspólnie przeanalizujemy Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe i jadłospis, zaznaczając punkty, które można zmienić lub ulepszyć. Razem ustalimy, co jest Twoim największym problemem w utrzymaniu zdrowej, zbilansowanej diety i co zrobić, aby to zmienić.

Wiem, że złe nawyki żywieniowe to problem, z którym boryka się już co drugi Polak. Są przyczyną nie tylko otyłości, ale także problemów ze zdrowiem, takich jak podwyższone stężenie cholesterolu, miażdżyca, cukrzyca, zbyt wysokie ciśnienie krwi, niedobór witamin i wiele innych. Nawyki żywieniowe można zmienić, jednak trzeba poznać błędy, jakie popełniamy podczas układania codziennego jadłospisu.

Na początku wyregulujemy pory spożywania posiłków, ich objętość i jakość. Postaram się przekonać Cię do lepszego i zdrowszego odżywiania, choć nie poprzez nakazy i zakazy. Nie musisz obawiać się wielkich rewolucji w diecie – wskaże Ci drogę, dzięki której szybciej schudniesz lub wyrzeźbisz ciało. Przy ustalaniu diety i jadłospisu biorę pod uwagę warunki zdrowotne, cele treningowe, tryb życia i rodzaj pracy. Posiłki, które Ci polecę nie będą wymagały wielkich nakładów finansowych oraz nie będą zabierały mnóstwo czasu potrzebnego do ich przygotowania.

DIETA A TRENING INDYWIDUALNY

Najlepsza dieta to ta dopasowana indywidualnie do potrzeb danej osoby, dokładnie tak samo, jak trening personalny. Połączenie tych dwóch dziedzin da najlepsze i najszybsze efekty. Odpowiednio skomponowany plan żywieniowy uwzględniający naturalne predyspozycje danej osoby to jeden z najważniejszych czynników przesądzających o spełnieniu planów treningowych. Warto podejść do niego ambitnie i skorzystać z najlepszej możliwej opcji – diety dostępne w internecie nie zawsze spełnią swój cel, należy o tym pamiętać.

 

Kinezyterapia

dj-promedical

Dążymy do zapewnienia Ci wysokiego komfortu życia dlatego warto skorzystać z naszych usług.

Fizykoterapia

komfort

Przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu wykonujemy zabiegi fizykoterapeutyczne. 

Masaż

dj-promedical

W naszym centrum wykonujemy masaż leczniczy, sportowy, relaksacyjny i ujędrniający.